Get the Flash Player to see this player
 

197 MБ
25 мин : 26 сек
1280 x 720
31 просм.
28 ноя 2019Нравится
Запомнить
Текущий кадр

Дух II Ватиканського Собору і дух Синоду про Амазонію тотожні

Перейти в Видео Альбом Плоди апостазії в Церкві. Правдива і фальшива духовність (1 видео)

Документи ІІ Ватиканського Собору і Синоду про Амазонію просувають скасування Першої Заповіді Декалогу. Але ідолопоклонство ‒ це найважчий гріх, як стверджує і святий Тома Аквінський. Воно включає синкретизм і т.зв. міжрелігійний діалог.
Якщо розглянемо цитати з документів ІІ Ватиканського Собору та цитати з Instrumentum Laboris (робочого документа) Синоду про Амазонію, то побачимо, що в них є той самий дух і та сама дорога апостазії.
Цитата з Nostra Aetate (NA-2ВС): «Ці та інші релігії... пропонують шляхи, тобто вчення, правила життя і священні обряди».
Пояснення: Поганські релігії зі своїми священними обрядами приносять жертви демонам, а не Богу (І Кор. 10,20). Чи повинні християни приймати таку пропозицію II Ватиканського Собору? Але ту ж єресь повторює і Синод про Амазонію.
Цитата з Instrumentum Laboris Синоду про Амазонію (IL) п. 123: «Було б доречно визнати духовність тубільців джерелом збагачення для християнського досвіду».
Пояснення: Якщо демонічну духовність тубільців визнати джерелом збагачення для Церкви, то це вже аж ніяк не буде Церква Христова, але сатанинська церква Нью Ейдж! Писання перестерігає: «Проклят чоловік, що чинить ідолопоклонство з поганами» (пор. Втор. 27,15).

Цитата з Dignitatis Humanae (DH-2ВС): «…не забороняти вільно проявляти особливу силу їхнього (тобто поганського) вчення».
Пояснення: Що є тією особливою силою, яку не можна забороняти? Це демонічна сила. Святий Павло перестерігає: «Те, що погани жертвують, то жертвують бісам, а не Богові». Що це за церква, яка вже більше не захищає від демонів, але заохочує до їх прийняття!?
Цитата з IL 98: «Потрібно брати до уваги міфи, традиції, обряди і первісні церемонії, які включають трансцендентний, племінний та екологічний виміри».
Пояснення: Св. Тома Аквінський каже: «Це злочин ‒ повчатися від диявола, коли маємо під рукою Святе Письмо». Але Синод про Амазонію не бере до уваги Боже слово, постійно крутиться навколо міфів, поганських обрядів і церемоній, які включають трансцендентний ‒ а насправді демонічний ‒ вимір. Але цим Синод про Амазонію тільки продовжує йти в дусі II Ватиканського Собору!

Цитата з IL 50: «...спілкування між поколіннями включає передачу досвідів предків, духовності та теології тубільного населення при забезпеченні опіки над Спільним домом».
Пояснення: Тут йде мова про передачу досвіду з чорною магією і викликанням духів (демонів) та з пов"язаною з цим демонічною духовністю і з т.зв. теологією. Святе Письмо каже: «Всі боги поган ‒ демони» (Пс. 95,5). Предки-тубільці приносили демонам людські жертви, а деяка поганська духовність включала і людожерство ‒ канібалізм.
Цитата з NA-2ВС: «З щирою пошаною (Собор) дивиться на спосіб їхньої діяльності і життя, на їхні правила і вчення».
Пояснення: Дивитись на людожерство, принесення людських жертв чи інший поганський спосіб діяльності і життя з щирою пошаною, як навчає документ ІІ Ватиканського Собору ‒ це абсурд! II Ватиканський Собор своєю програмою суперечить Божому слову і уможливлює втілення згубного шляху моделі «Амазонія» всередину Католицької Церкви.

Цитата з IL 126: «Підтверджується необхідність... приймати (культури тубільців) до літургійного і сакраментального обрядів».
Пояснення: Прийняття культур і обрядів тубільців, пов"язаних з демонічною духовністю, до літургійного та сакраментального обрядів, є гріхом проти Святого Духа і вершиною богохульства! У Святих Тайнах діє Святий Дух. При поганських обрядах діє диявол і демони. «Яка спільність між Христом і Веліялом?» (ІІ Кор. 6).
Цитата з NA-2ВС: «Ці та інші релігії... пропонують шляхи… і священні обряди».
Пояснення: Поганські релігії пропонують т.зв. священні обряди і відводять на шляхи, які, однак, ведуть до загибелі! Але, незважаючи на це, Собор і Синод їх пропагують. Вони мають того ж духа синкретизму і апостазії.
Цитата з DH-2ВС: «…не забороняти вільно проявляти особливу силу їхнього вчення».
Пояснення: Собор наказує не забороняти вільно проводити заборонену чорну магію, віщування і спіритизм, тобто викликання демонів! Але цим ІІ Ватиканський Собор просовує демонічну духовність і ліквідацію християнства!
Цитата з IL 87: «Тубільні ритуали та обряди необхідні для цілісного здоров"я… Вони створюють гармонію і баланс між людськими істотами і Всесвітом. Вони захищають життя від зла, яке можуть спричинити як людські істоти, так і інші живі істоти».
Пояснення: Хто це такі ‒ ті т.зв. інші живі істоти? Поганські ритуали виганяють слабших демонів сильнішими. Сьогодні Синод їх рекламує.
Брехня і нісенітниця – стверджувати, що поганські ритуали і обряди необхідні для цілісного здоров"я. Навпаки: той, хто живе згідно Божих заповідей, тобто хто відділяється від диявола і гріха, з яким погани мають єдність, той перебуває в духовній гармонії з Богом і в ньому живе Бог (І Ів. 3,24). Якщо поганин через ритуали з’єднується з демонами, то не має ні цілісного здоров"я, ні чистої совісті, ні гармонії. Така особа є медіумом демонів і рабом гріха. Вона живе в темряві і відкинула совість та розум. Документи Синоду про Амазонію і документи II Ватиканського Собору однаково брехливі.

Цитата з NA-2ВС: «Церква закликає своїх віруючих, щоб через діалог і співпрацю з послідовниками інших релігій визнавали, захищали і підтримували духовне і моральне благо та цінності, які вони мають».
Пояснення: Ісус посилає нас до поган не для того, щоб вести діалог, але для того, щоб вони навернулися від влади сатани до істинного Бога! (пор. Ді. 26,17-18; Кол. 1,13). Замінити проповідування Євангелія т.зв. діалогом ‒ це зрада Євангелія! Це означає відкритися антиєвангелію і духу поганства. Це означає вигнати Святого Духа ‒ Духа правди! Зраджувати Євангеліє і спасительну віру під прикриттям діалогу ‒ це злочин, апостазія і дорога до погибелі!
Цитата з IL 29: «Тубільні народи Амазонії мають чому нас навчити. Нові дороги євангелізації повинні бути створені в діалозі з цією мудрістю предків, в якій проявляються зерна Слова».
Пояснення: Тубільні племена ацтеків щороку приносили демонам 15 тисяч людських жертв! Шаман живцем розрізав людині груди і жертвував своєму божеству ‒ сатані та демонам ‒ людське серце, яке ще билося! Це є та мудрість предків, якої ми повинні вчитися? У цій т.зв. поганській мудрості нема ніяких зерен Слова, тобто Христової правди. Там є зерна духа брехні і смерті ‒ диявола.

Цитата з IL 30: «Це підтверджує шлях, який розпочався для всієї Церкви II Ватиканським Собором».
Пояснення: Єретичний документ про Амазонію відкрито визнає, що своїми єресями лише підтверджує шлях, який розпочав II Ватиканський Собор! Дух ІІ Ватиканського Собору і дух Синоду про Амазонію тотожні. Це синкретизм з поганством.

Цитата з NA-2ВС: «Церква закликає своїх віруючих, щоб через діалог і співпрацю з послідовниками інших релігій визнавали… цінності, які вони мають».
Пояснення: Яким правом ІІ Ватиканський Собор ігнорує обов"язок проповідувати Євангеліє і заміняє його самогубним діалогом?
Цитата з IL 42: «Пророча церква в Амазонії ‒ це та, яка веде діалог… на користь інтегральної екології».
Пояснення: Це не пророча, а псевдопророча церква. Інтегральна екологія, згідно з документом Синоду, включає т.зв. «космовізію» індіанських народів. Це означає, що всі духи і божества т.зв. діють на цій території. Звідси випливає, що т.зв. екологічна конверсія, яку пропагує Синод, насправді є зверненням до духів, яких вшановують ці індіанські народи і які, мовляв, діють на цій території. З християнського погляду це не конверсія, а апостазія! І не тільки апостазія, але й безумство.

Висновок:
Документ про Амазонію і окреслена програма шокують багатьох людей. Вони називають це апостазією, єрессю та безглуздям. Але цей документ справедливо посилається на ІІ Ватиканський Собор, а так само на нього посилається і псевдопапа Франциск. Хоча здебільшого він бреше, але в цьому випадку має рацію. На Соборі декретом Nostra aetate вже була чітко окреслена програма синкретизму. Невдовзі після Собору було створено папську раду для т.зв. міжрелігійного діалогу, який замінив справжню місію. На всі теологічні факультети прийшов дух II Ватиканського Собору і на всіх богословських дисциплінах існував священний обов"язок мантрувати: «Nostra aetate»!
Іван Павло II, посилаючись на Собор, просунув конкретний жест синкретизму в Асижі як прецедент для подальшого поступу по цій самогубній дорозі. А тепер, Синодом про Амазонію, Франциск вже ясно викриває зашифровані терміни і духа ІІ Ватиканського Собору. Було б лицемірством засуджувати Франциска і Синод про Амазонію, а при тому отруйний корінь, яким є II Ватиканський Собор, далі не бажати назвати тим, чим він є ‒ єретичним!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

24.07.2019Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts