Get the Flash Player to see this player
 

90 MБ
11 мин : 07 сек
1280 x 720
29 просм.
28 ноя 2019Нравится
Запомнить
Текущий кадр

Habemus papam

Перейти в Видео Альбом Обнова Церкви (1 видео)

На Синоді Візантійського Вселенського Патріархату в монастирі біля Оломоуца в Чеській Республіці 14 жовтня 2019 року на надзвичайних виборах був обраний і проголошений законним Папою архиєпископ Карло Марія Вігано.
Франциск Бергольйо є публічним єретиком та відступником, тобто недійсним папою. Наслідком цього був стан sede vacante. Перед надзвичайним обранням нового Папи Патріарх Ілля проголосив анатему ‒ повторне оприлюднення про виключення з Церкви ‒ на явного єретика Франциска Бергольйо.
Єпископи Синоду Візантійського Вселенського Патріархату проголосили і опублікували свій вибір:
«У цій надзвичайній ситуації, як правовірний католицький єпископ, перед Богом і перед Церквою я усвідомлюю свій обов"язок, а тому обираю законним Папою архиєпископа Карла Марію Вігано.»
Надзвичайний Синод Візантійського Вселенського Патріархату оцим закликає всіх правовірних кардиналів та єпископів, щоб підтримали або прийняли обрання нового Папи! Вибори були проведені на основі пророчого служіння! Через Синод про Амазонію доходить до кульмінації зловживання папським авторитетом з боку апостата Бергольйо! Щоб запобігти переведенню Христової Церкви в поганську антицеркву Нью Ейдж, було необхідно зробити надзвичайний крок: обрання законного Папи.

Відкритий лист архиєпископу Карлу Марії Вігано,
обраному правосильним наступником апостола Петра

Ваша Святосте!
Явний єретик Франциск Бергольйо окупує папський уряд і прикладає зусилля до ліквідації не лише цього уряду, але і всієї Христової Церкви. Яка Божа воля в цій надзвичайній ситуації? Бог хоче, щоб папський уряд прийняли Ви.
Просимо Вас від Божого імені та від імені кривавлячого Містичного Тіла Христового ‒ Церкви, прийняти вибір, незважаючи на великий опір ворогів. І навіть якщо б Ви витримали у своєму уряді всього кілька днів або тижнів, це є важливий крок до збереження правовірного вчення і Христової Церкви.
Через Ваш прихід до влади схизма папства не настане, оскільки Бергольйо, будучи єретиком, не був і не є дійсним Папою. Таким чином у Церкві фактично існував стан sede vacante. Цей стан закінчується прийняттям Вами ключів Петра.

У Христі
+ Ілля
Патріарх

та єпископи Візантійського Вселенського Патріархату
+ Маркіян
+ Mетодій
+ Самуїл
+ Василій
+ Тимотей
+ Дмитро
+ Матей

14.10.2019Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts